SKU: 353VTH5683MB0
Vision 353 15×6 6×139.7 Black
Shop Vision 353 in Black, Matte finish, 15″ x 6″.
Availability: 157 in stock
SKU: 353VTH5683MB0 Categories: , Tag:
Vision 353 wheel features size 15" x 6", Black, Matte finish.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6"