SKU: 351-2936SG10
Vision 351 20×9 6×135 +10 Gray
Satin Vision 351 wheels. ET10
Availability: 87 in stock
SKU: 351-2936SG10 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 20" x 9", Satin Grey finish, 6×135 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +10mm