SKU: 351-7812BZ30
Vision 351 17×8 5×120 +30 Bronze
Bronze, Matte Vision 351 wheels. ET30
Availability: 4 in stock
SKU: 351-7812BZ30 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 8", Bronze, Matte Bronze finish, 5×120 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +30mm