SKU: 351-7810BZ30
Vision 351 17×8 5×110 +30 Bronze
Bronze, Matte Vision 351 wheels. ET30
Availability: 5 in stock
SKU: 351-7810BZ30 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 8", Bronze, Matte finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Bronze, Matte
  • Offset: +30mm