SKU: 350-8983SGBL12
Vision 350 18×9 6×139.7 +12 Gray
Satin Vision 350 wheels. ET12
Availability: 23 in stock
SKU: 350-8983SGBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 350 wheel features size 18" x 9", Satin Gray / Satin Black Lip finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Satin Gray / Satin Black Lip
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm