SKU: 350-7970SGBL12
Vision 350 17×9 8×170 +12 Gray
Satin Vision 350 wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 350-7970SGBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 350 wheel features size 17" x 9", Satin Gray / Satin Black Lip finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Satin Gray / Satin Black Lip
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm