SKU: 349-8883SB12
Vision 349 18×8.5 6×139.7 +12 Black
Black, Satin Vision 349 wheels. ET12
Availability: 12 in stock
SKU: 349-8883SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 349 wheel features size 18" x 8.5", Black, Satin Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm