SKU: 306-2936C12
Vision 306 20×9 6×135 +12 Chrome
Chrome Vision 306 wheels. ET12
Availability: 6 in stock
SKU: 306-2936C12 Categories: , Tags: ,
Vision 306 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 6×135 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +12mm