SKU: 306-2985C12
Vision 306 20×9 5×139.7 +12 Chrome
Chrome Vision 306 wheels. ET12
Availability: 12 in stock
SKU: 306-2985C12 Categories: , Tags: ,
Vision 306 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +12mm