SKU: 305-2987GB12
Vision 305 20×9 8×180 +12 Black
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 194 in stock
SKU: 305-2987GB12 Categories: , Tags: ,
Vision 305 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 8×180 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +12mm