SKU: 305-2950GBMF12
Vision 305 20×9 5×150 +12 Black
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 2 in stock
SKU: 305-2950GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 305 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +12mm