SKU: 149-5865B27
Vision 149 15×8 5×114.3 +27 Black
Black, Gloss Vision 149 wheels. ET27
Availability: 8 in stock
SKU: 149-5865B27 Categories: , Tags: , , ,
Vision 149 wheel features size 15" x 8", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×114.3 bolt pattern, +27mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +27mm