SKU: 148-7865SGMF19
Vision 148 17×8 5×114.3 +19 Gray
Satin Vision 148 wheels. ET19
Availability: 4 in stock
SKU: 148-7865SGMF19 Categories: , Tags: , , ,
Vision 148 wheel features size 17" x 8", Satin Grey / Machined Face-Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +19mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Satin Grey / Machined Face-Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +19mm