SKU: 143-8890GMML20
Vision 143 18×8.5 5×115 +20 Gray
Vision Wheel – 18″ x 8.5″
Availability: 3 in stock
SKU: 143-8890GMML20 Categories: , Tags: , , ,
Vision 143 wheel features size 18" x 8.5", Gunmetal / Machined Lip Gunmetal / Machined Lip finish, 5×115 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Gunmetal / Machined Lip Gunmetal / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +20mm