SKU: 142-8812GM32
Vision 142 Legend 5 GM 18×8.5 5×120 +32 Gray
Vision 142 wheels. ET32
Availability: 8 in stock
SKU: 142-8812GM32 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 5 GM wheel features size 18" x 8.5", Machined Lip finish, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Machined Lip
  • Offset: +32mm