SKU: 142-8861GB20
Vision 142 Legend 5 GB 18×8.5 5×120.65 +20 Black
Black, Gloss Vision 142 wheels. ET20
Availability: 3 in stock
SKU: 142-8861GB20 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 5 GB wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +20mm