SKU: 142-2812C32
Vision 142 Legend 5 C 20×8.5 5×120 +32 Chrome
Chrome Vision 142 wheels. ET32
Availability: 25 in stock
SKU: 142-2812C32 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 5 C wheel features size 20" x 8.5", Chrome finish, 5×120 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +32mm