SKU: 142-2890C20
Vision 142 Legend 5 C 20×8.5 5×115 +20 Chrome
Chrome Vision 142 wheels. ET20
Availability: 46 in stock
SKU: 142-2890C20 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 5 C wheel features size 20" x 8.5", Chrome finish, 5×115 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +20mm