SKU: 111-2985MB12
Vision 111 20×9 5×139.7 +12 Black
Black, Matte Vision 111 wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 111-2985MB12 Categories: , Tags: ,
Vision 111 wheel features size 20" x 9", Black, Matte Black finish, 5×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +12mm