SKU: VEN38201055115+33B-J
Venom Sport 38 20×10.5 5×115 +33 Bronze
Bronze, Satin Venom Sport 38 wheels. ET33
Availability: 5 in stock
SKU: VEN38201055115+33B-J Categories: , Tags: ,
Venom Sport 38 wheel features size 20" x 10.5", Bronze, Satin Bronze finish, 5×115 bolt pattern, +33mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +33mm