SKU: VFC52010.5BT1273371.5
Velgen VFC5 20×10.5 5×127 +33 Gray
Brushed Velgen VFC5 wheels. ET33
Availability: 2 in stock
SKU: VFC52010.5BT1273371.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VFC5 wheel features size 20" x 10.5", Brushed Titanium finish, 5×127 bolt pattern, +33mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Titanium
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +33mm