SKU: VFC52010.5SB1273371.5
Velgen VFC5 20×10.5 5×127 +33 Black
Black, Satin Velgen VFC5 wheels. ET33
Availability: 18 in stock
SKU: VFC52010.5SB1273371.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VFC5 wheel features size 20" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×127 bolt pattern, +33mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +33mm