SKU: VF520105GM1144573.1
Velgen VF5 20×10.5 5×114.3 +45 Gray
Gloss, Gunmetal Velgen VF5 wheels. ET45
Availability: 49 in stock
SKU: VF520105GM1144573.1 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 20" x 10.5", Gloss, Gunmetal Gunmetal finish, 5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Gloss, Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +45mm