SKU: VF52010.5SB1144573.1
Velgen VF5 20×10.5 5×114.3 +45 Black
Black, Satin Velgen VF5 wheels. ET45
Availability: 17 in stock
SKU: VF52010.5SB1144573.1 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 20" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +45mm