SKU: VF51910.5GBRZ1144573.1
Velgen VF5 19×10.5 5×114.3 +45 Bronze
Bronze, Gloss Velgen VF5 wheels. ET45
Availability: 18 in stock
SKU: VF51910.5GBRZ1144573.1 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 19" x 10.5", Bronze, Gloss Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Gloss Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +45mm