SKU: 3294-2912TG35
Touren TR94 3294 TG 20×9 5×120 +35 Gray
Gloss Touren TR94 wheels. ET35
Availability: 106 in stock
SKU: 3294-2912TG35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR94 3294 TG wheel features size 20" x 9", Gloss Dark Graphite / Brushed finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gloss Dark Graphite / Brushed
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm