SKU: 3294-2965GB35
Touren TR94 3294 GB 20×9 5×114.3 +35 Black
Black, Gloss Touren TR94 wheels. ET35
Availability: 84 in stock
SKU: 3294-2965GB35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR94 3294 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm