SKU: 3276-8812GB35
Touren TR76 3276 GB 18×8 5×120 +35 Black
Black, Gloss Touren TR76 wheels. ET35
Availability: 185 in stock
SKU: 3276-8812GB35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR76 3276 GB wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm