SKU: JP16-20085-5500-42MG
OE Wheels JP16 20×8.5 5×127 +42 Gray
Gunmetal, Machined OE Wheels JP16 wheels. ET42
Availability: 36 in stock
SKU: JP16-20085-5500-42MG Categories: , Tag:
OE Wheels JP16 wheel features size 20" x 8.5", Gunmetal, Machined Gunmetal finish, 5×127 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Gunmetal, Machined Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +42mm