SKU: FR01-17105-5450-27BM
OE Wheels FR01 17×10.5 5×114.3 +27 Black
OE Wheels FR01 wheels. ET27
Out of stock
SKU: FR01-17105-5450-27BM Categories: , Tag:
OE Wheels FR01 wheel features size 17" x 10.5", Machined Lip finish, +27mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10.5"
  • Finish: Machined Lip
  • Offset: +27mm