SKU: CV91A-20085-8650-12C
OE Wheels CV91A 20×8.5 8×165.1 +12 Chrome
Chrome OE Wheels CV91A wheels. ET12
Availability: 77 in stock
SKU: CV91A-20085-8650-12C Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV91A wheel features size 20" x 8.5", Chrome finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm