SKU: CV81-20085-6550-31P
OE Wheels CV81 20×8.5 6×139.7 +31 Polished
Polished OE Wheels CV81 wheels. ET31
Out of stock
SKU: CV81-20085-6550-31P Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV81 wheel features size 20" x 8.5", Polished finish, 6×139.7 bolt pattern, +31mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +31mm