SKU: CV75B-18080-8180-44C
OE Wheels CV75B 18×8 8×180 +44 Chrome
Chrome OE Wheels CV75B wheels. ET44
Availability: 98 in stock
SKU: CV75B-18080-8180-44C Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV75B wheel features size 18" x 8", Chrome finish, 8×180 bolt pattern, +44mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +44mm