SKU: CV73-20085-6550-24C-ic
OE Wheels CV73 20×8.5 6×139.7 +24 Chrome
Chrome OE Wheels CV73 wheels. ET24
Availability: 14 in stock
SKU: CV73-20085-6550-24C-ic Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV73 wheel features size 20" x 8.5", Chrome finish, 6×139.7 bolt pattern, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +24mm