SKU: CV69-20090-6550-26MB
OE Wheels CV69 20×9 6×139.7 +26 Black
Black, Gloss OE Wheels CV69 wheels. ET26
Availability: 44 in stock
SKU: CV69-20090-6550-26MB Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV69 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +26mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +26mm