SKU: CV65-18085-6550-26MB12
OE Wheels CV65 18×8.5 6×139.7 +26 Black
Black, Gloss OE Wheels CV65 wheels. ET26
Availability: 151 in stock
SKU: CV65-18085-6550-26MB12 Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV65 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +26mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +26mm