SKU: CV44-20090-6550-24MB
OE Wheels CV44 20×9 6×139.7 +24 Black
OE Wheels CV44 wheels. ET24
Availability: 100 in stock
SKU: CV44-20090-6550-24MB Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV44 wheel features size 20" x 9", Black / Machined Black / Machined finish, 6×139.7 bolt pattern, +24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black / Machined Black / Machined
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +24mm