SKU: CV34B-20090-6550-26B
OE Wheels CV34B 20×9 6×139.7 +26 Black
Black, Gloss OE Wheels CV34B wheels. ET26
Availability: 95 in stock
SKU: CV34B-20090-6550-26B Categories: , Tags: ,
OE Wheels CV34B wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +26mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +26mm