SKU: CV08B-19100-5475-79C
OE Wheels CV08B 19×10 5×120.65 +79 Chrome
Chrome OE Wheels CV08B wheels. ET79
Availability: 44 in stock
SKU: CV08B-19100-5475-79C Categories: , Tag:
OE Wheels CV08B wheel features size 19" x 10", Chrome finish, 5×120.65 bolt pattern, +79mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +79mm