SKU: CV01-17095-5475-56BM
OE Wheels CV01 17×9.5 5×120.65 +56 Black
OE Wheels CV01 wheels. ET56
Availability: 43 in stock
SKU: CV01-17095-5475-56BM Categories: , Tag:
OE Wheels CV01 wheel features size 17" x 9.5", Black / Machined Lip Black / Machined Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9.5"
  • Finish: Black / Machined Lip Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +56mm