SKU: N501SA-78550-10
Nomad 501SA Convoy 17×8.5 5×127 -10 White
Gloss Nomad 501SA Convoy wheels. ET-10
Availability: 10 in stock
SKU: N501SA-78550-10 Categories: , Tags: , ,
Nomad 501SA Convoy wheel features size 17" x 8.5", Gloss Salt finish, 5×127 bolt pattern, -10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8.5"