SKU: MA050BD14704A10
MSA Clubber M50 GBM 14×7 4×137/4×156 +10 Black
Black, Gloss MSA Clubber wheels. ET10
Availability: 15 in stock
SKU: MA050BD14704A10 Categories: , Tag:
MSA Clubber M50 GBM wheel features size 14" x 7", Black, Gloss Black / Machined finish, 4×137/4×156 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 14" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 4×137/4×156
  • Offset: +10mm