SKU: MO970210863B12
Moto Metal MO970 20×10 5×139.7/5×150 +12 Black
Black, Gloss Moto Metal MO970 wheels. ET12
Out of stock
SKU: MO970210863B12 Categories: , Tags: ,
Moto Metal MO970 wheel features size 20" x 10", Black, Gloss / Milled Spokes-Moto Metal on Lip finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"
  • Finish: Black, Gloss / Milled Spokes-Moto Metal on Lip
  • Offset: +12mm