SKU: MR162WX18855M35
Motegi MR162 Zentoku 18×8.5 5×100 +35 White
Gloss, White Motegi MR162 Zentoku wheels. ET35
Availability: 6 in stock
SKU: MR162WX18855M35 Categories: , Tag:
Motegi MR162 Zentoku wheel features size 18" x 8.5", Gloss, White White finish, 5×100 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Gloss, White White
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +35mm