SKU: MR160QD18855M30
Motegi MR160 Battle VI 18×8.5 5×100 +30 Red
Motegi MR160 Battle VI wheels. ET30
Availability: 6 in stock
SKU: MR160QD18855M30 Categories: , Tag:
Motegi MR160 Battle VI wheel features size 18" x 8.5", Cherry Red Metallic / Machined Lip Cherry Red Metallic / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Cherry Red Metallic / Machined Lip Cherry Red Metallic / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +30mm