SKU: MR160AD18855M30
Motegi MR160 Battle VI 18×8.5 5×100 +30 Gray
Gloss Motegi MR160 Battle VI wheels. ET30
Availability: 15 in stock
SKU: MR160AD18855M30 Categories: , Tag:
Motegi MR160 Battle VI wheel features size 18" x 8.5", Gloss Gunzilla / Machined Lip finish, 5×100 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Gloss Gunzilla / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +30mm