SKU: MR154880129A43
Motegi MR154 Battle 18×8 5×114.3 +43 Blue
Motegi MR154 Battle wheels. ET43
Out of stock
SKU: MR154880129A43 Categories: , Tag:
Motegi MR154 Battle wheel features size 18" x 8", Midnight Blue finish, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Midnight Blue
  • Offset: +43mm