SKU: MR154780519A43
Motegi MR154 Battle 17×8 5×100 +43 Blue
Motegi MR154 Battle wheels. ET43
Availability: 6 in stock
SKU: MR154780519A43 Categories: , Tag:
Motegi MR154 Battle wheel features size 17" x 8", Midnight Blue Midnight Blue finish, 5×100 bolt pattern, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Midnight Blue Midnight Blue
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +43mm