SKU: LFF04201055120+28B-R20
Luxxx LFF 04-Alfa 20×10.5 5×120 +28 Red
Brushed Luxxx LFF 04-Alfa wheels. ET28
Availability: 35 in stock
SKU: LFF04201055120+28B-R20 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 04-Alfa wheel features size 20" x 10.5", Brushed Roja Red finish, 5×120 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Roja Red
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +28mm