SKU: FGDUALLYHD06268258200-156X-GR
Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 26×8.25 8×200 -156 Polished
Shop Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 in Polished finish, 26″ x 8.25″, -156mm offset.
Availability: 7 in stock
SKU: FGDUALLYHD06268258200-156X-GR Categories: , Tag:
Luxxx HD Forged Dually Warhog HD06 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, -156mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"